Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya içeriklerinizi biz üretelim, ne paylaşacağım diye sorun etmeyin sektörünüze uygun içerik üreterek sosyal mecrada kalitenizi biz taşıyoruz !

Her müşteri için ücretsiz bir içerik pazarlama stratejisi hazırlıyoruz. Deneyimli metin yazarlarımız sözcüklerin nasıl kullanılacağını çok iyi bilirler.

Bir web sitesi sadece dikkat çekmemelidir. Bir web sitesinin rolü , kullanıcıyı çekmek ve onlarla etkileşim kurmak , markanızı iletmek ve bir ürün veya hizmet hakkında farkındalık yaratmaktır.

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm alanlarında deneyim sahibiyiz . İşletmenizi daha iyi bir duruma getiriyoruz, daha fazla satış kazanın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. 

İtibar Yönetimi, çevrimiçi itibarınızı oluştururken görünürlüğü artırabilir, marka değeri oluşturabilir ve kurumsallığınızı arttırmanıza oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Müşterilerimiz için, ölçülebilir bir Yatırım Getirisi (YG) sağlayan öncelikli, uygun maliyetli çözümler tanımlamaya yol açan dijital stratejileri şekillendirmeye yönelik bir yaklaşım geliştirdik.

SEO, müşterilerimiz için satış, gelir ve maliyet verimliliğinde önemli bir artışa yol açan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.

Yerel SEO, hizmetlerimiz ile sizi bölgenizin en iyisi yapmayı hedefliyoruz. Normal SEO kadar yerel SEO nun da önemli ölçüde etkisi vardır

Etkili bir sosyal medya stratejisi  işinizi büyütmede size çok yardımcı olacaktır, büyük firmaların her zaman izlediği bir stratejisi vardır

Yeni müşterilerin etkin ve etkili bir şekilde katılımını sağlama çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamının yapılmasına yardımcı olmak için kitlenizin her bir bölümü için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

Yerel ölçekte arama motoru sonuç sayfalarındaki varlığınızı en üst düzeye çıkarın.

Google Haritalar Optimizasyonu, yerel pazarlama stratejinizin önemli bir parçasıdır.

Bağlantı kurma Arama Motoru Optimizasyonu çok önemli bir bileşenidir.

Google AdWords'deki ücretli listeler, yeni müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Ekibimiz uygun fiyatlı web tasarımı ve e-ticaret konusunda uzmanlaşmıştır.

Müşterilerinizle konuşan ve markanızla rezonansa giren özel e-posta şablonları.

Referanslarımız

Tüm referansları okuyun

Sonuç üretmek için strateji ve deneyim kullanıyoruz

Ekibimiz PPC'nin yanı sıra sayfa içi ve sayfa dışı SEO konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için artan arama motoru sıralamalarında kanıtlanmış bir geçmişimiz var. Stratejilerimiz, aşağıdaki hedeflerden bir veya daha fazlasına ulaşmak için tasarlanmıştır:

Eylem çağrısı

Web sitenizi ziyaret etmek için sosyal ağlardan hedef kitleye ilham verin

Tut

Etkili kişilerden ve sitelerden diyalog ve kapsamı teşvik edin

Inspire

Sosyal ağlardan web sitenizi ziyaret etmek için hedef kitleye ilham verin

Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlaması, E-posta Pazarlama ve Dijital Pazarlama dahil olmak üzere birçok önemli alanda harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar sunmak için yaratıcı fikirleri arama teknolojilerindeki geniş deneyimimizle birleştiriyoruz. Sosyal medya tanıtımını kullanarak müşterilerle etkileşim kurmanıza yardımcı olabiliriz.