FITBULL GYM

Fitbull, bir işletme değil her sabah severek geldiğimiz buluşma noktamız. Spor bizler için para kazandığımız bir araç değil, yaşamımızdaki en büyük ortak nokta, bir amaç. Sporcu hedef kitlemiz asla olmadı sonuna kadar desteklediğimiz arkadaşlarımız, vazgeçilmezlerimiz. Burada müşterilerimiz yok ancak dostlarımız ve üyelerimiz var.

Uzun yıllardır her biri sporun her alanında ilgili ve bilgili ekibimizin ortaya çıkardığı doğal sonuç Fitbull; bir aile işi.

Üniversite yıllarında bireyi olduğumuz üniversite takımı için sporcu ürünleri tedarik ederek başladı aşkımız. Kısa zamanda arkadaşlarımızın ve diğer Üniversitelerin desteğini kazandık. Türkiye’de sporcu ürünleri pazarında en iyi hizmet veren ve en büyük marka olabilme motivasyonu ile Fitbull.com’u Mayıs 2013 de kurduk. Enerjik, yüksek motivasyonlu, kıpır kıpır bir ekiple tüm sporcu dostlarımızın hizmetindeyiz.

Attığımız her adımda büyüyerek Fitbull’u daha da yükseklere taşıyıp dünya markası olabilmek tek hayalimiz. Bu ilham kaynağı ile çıktığımız yolda üyemiz olan her sporcunun hayatını güzelleştirip ona fayda sağlamak ise en büyük amacımız.

Sizlere her konuda yardım etmek isteriz bildiğimiz en iyi şey ise hangi branş olursa olsun; spor hedeflerinize, sağlıklı bir şekilde yüksek motivasyonla ulaştırmak.

Çalışmayı Görüntüle

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar