MERMER MARKETİ

Mermer sektöründe varoluşumuz 2012 yılında başlayıp günümüze kadar kendini geliştirip ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır . İç piyasa da da kurum ve özel projelerde de adından söz ettirmektedir. Mermer, traverten ürün grubunun yanı sıra fayans, eskitme, mozaik, özel dizaynlar ve proje çalışmalarıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir.
Dünya kalite standartlarında üretim yapan, satış ve satış sonrası hizmet ağıyla tüketici ihtiyaçlarına maksimum seviyede karşılamayı temel bir işletme politikası olarak gören şirket, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına hitap eden ürünleriyle tercih edilen bir marka konumuna ulaşmıştır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim standartlarını sürekli yükseltmeyi hedefleyen şirketimiz.Aynı zamanda Başerna inşaat Mermer A.Ş Mimarlık olarak inşaat sektöründe 2009 da yılında kurulup ‘Kalite , insana saygıdır.’ düşüncesini kendine amaç edinip bünyemizi günümüze kadar geliştirip sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir .

Mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak , sizlere çağdaş , ekonomik ,fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlamak sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda tasarım (restoran tasarımı, cafe tasarımı, villa ve konut tasarımı , iş merkezleri tasarımı , Avm Tasarımı , Otel tasarımı , Hastane tasarımı olmak üzere anahtar teslim , projelendirme ve tasarım hizmeti sunmaktayız eski medeniyetlerin mimari kültürlerini ürün yapısı içinde harmanlayarak estetik, otantik ve bulunduğu mekana ferahlık veren bir tarza dönüştürerek müşterilerinin beğenisine sunmaktır. Tüketici odaklı üretim anlayışını sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan Mermer Marketi, yeni eğilim ve trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlamıştır.

Çalışmayı Görüntüle

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar