Şirket çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru analiz kurulumuna dayanır.

Eksiksiz şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın sektörünüzü net bir şekilde anlaması için yaptığı araştırmaları içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazardaki mevcut konumunuzu belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansının önündeki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmanıza yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işinizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru analizi için sektörde test edilmiş çok çeşitli araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, bulgularımız hakkında, atılacak sonraki adımlar hakkında açık ve bilgili öneriler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Sürekli performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans optimizasyon stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı optimize eden projeler

Kurumsal teknoloji ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliriz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş başarı stratejinizin özelliklerini ve işlevselliğini ön planda tutarken kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “persona” da yaratırız. Analiz programımızdaki bazı yararlı özellikler şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, etkinlik izleme, huni görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin gereksinimine bağlı olarak daha birçok hizmet.

21

Analiz edilen şirketler

12

Pazar araştırması

16

İçerik denetimi

10

Müşteri denetimi

13

Etkinlik izleme

15

Sayfa içi analiz

TRAFİK BÜYÜYOR VE ARTIŞ GELİRİ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak hazırlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini edinin.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR