Sosyal medya pazarlamacılığı

Etkili bir sosyal medya stratejisi  işinizi büyütmede size çok yardımcı olacaktır, büyük firmaların her zaman izlediği bir stratejisi vardır.

Biz bir tam hizmet SEO ajansı. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşıma değer içerikler oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle entegre etmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlayacağız . Yeni müşteriler çekmeyi ve kârlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar , içerik planlama (ve nesil), blog yazarı desteği ve video dağıtımı  alacaksınız .

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri bağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweet'lerin, paylaşımların, yorumların, beğenilerin ve görüntülemelerin sayısına yansıyor. Sosyal Medya Pazarlaması, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını artırmanıza ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladığını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle etkileşim kurabilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Markanız ve kitlenizle rezonansa giren kaliteli içerik ve estetikle Sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz.

TRAFİK BÜYÜYOR VE ARTIŞ GELİRİ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Ekibimiz, sosyal medya pazarlama, SEO ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini açmanıza yardımcı olabilir!

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR