Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucunda markanıza çok daha geniş bir erişim ve pozlama sağlar .

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyoruz ve YG'yi en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini izliyoruz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin işlerine ayrıntılı bir genel bakış ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığı hedeflerinin yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin incelenmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımız aracılığıyla pozitif bir YG elde edin. Akıllıca para harcayın ve en hedefli ve en uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' sadık müşterilere 'dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyduklarını ifade eden kullanıcıları yeniden kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılık konusunda uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

420

Sağlanan PPC Yönetimi

213

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Yeniden Pazarlamaları

315

Sosyal Reklam Projeleri

TRAFİK BÜYÜYOR VE ARTIŞ GELİRİ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.