Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm alanlarında deneyim sahibiyiz . İşletmenizi daha iyi bir duruma getiriyoruz, daha fazla satış kazanın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Kodlama ve işaretlemeden web tasarımı ve içeriğine kadar web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım getiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer almakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmaktır.

E-ticaret siteleri, tam yağlı web siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, ısmarlama yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma yaratıcılığı ve yapısı, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. veya basitçe hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir sitedir. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

İntranet / Ağlar

Ekibimiz Intranets & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirmektedir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama Çözümleri

Sonuç kazanacak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

25

E-commerce solutions

12

Websites for TOP 500 companies

17

Complex intranets for corporations

97

Popular Facebook applications

74

E-mail marketing strategies

36

Experienced Web Development Ninjas

Effective Web Development Solutions

Platformlar arası ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler yapıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için hem kullanıcı olarak hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye olanak tanıyan, yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

TRAFİK BÜYÜYOR VE ARTIŞ GELİRİ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve tam olarak ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun, ısmarlama içerik yönetilebilir bir web sitesi edinin.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR